Давайте зробимо щось неймовірне разом!

Найпростіший спосіб почати роботу з нами – надіслати
технічне завдання на бажану техніку


[recaptcha theme:dark]

15.09.2018

У селі Візирка розпочала роботу місцева пожежна команда

14 вересня у селі Візирка Лиманського району з нагоди Дня села розпочала роботу місцева пожежна команда на базі Комунального підприємства «Візирське джерело».

Участь у заході взяли керівництво Головного управління ДСНС України в Одеській області, районної та місцевої влади, почесні гості та громадськість.

Штат підрозділу складається з 14 чоловік які будуть здійснювати цілодобове чергування та забезпечать оперативне реагування на можливі надзвичайні ситуації та події. Територія обслуговування місцевої пожежної команди охоплюватиме 6 населених пунктів.

« Даний підрозділ увійде у склад пожежно-рятувальних підрозділів області і буде виступати потужною ланкою здатною надавати допомогу населенню у разі виникнення пожеж. На теперішній час в області створено та функціонує 63 місцеві пожежні команди, створення підрозділів такого типу в інших населених пунктах області триватиме і надалі. “, – зазначив в своєму виступі заступник начальника Головного управління з реагування на надзвичайні ситуації та застосування сил полковник служби цивільного захисту Олександр Крицький.

Джерело: ГУ ДСНС України в Одеській області