Давайте зробимо щось неймовірне разом!

Найпростіший спосіб почати роботу з нами – надіслати
технічне завдання на бажану техніку


[recaptcha theme:dark]

03.09.2019

ТІТАЛ виготовив миючу мобільну установку для Єристівського ГЗК

Єристівський ГЗК поповнився мобільною миючою установкою УММ-5к на повнопривідному шасі КрАЗ-5233НЕ (4х4). Тепер кар’єрну техніку можна буде обмивати ще ретельніше. Зазначимо, що це вже друга машина цього типу, виготовлена на Кременчуцькому автозаводі спільно з компанією Tital – відомим виробником пожежної техніки.

Нагадаємо, що перша УММ-5к на шасі КрАЗ-5401Н2 була поставлена Полтавському ГЗК півроку тому, і за цей час добре себе зарекомендувала.

Отже, що ж являє собою мобільна миюча установка для кар’єрної техніки? Це спеціальна надбудова від компанії Tital, в якій розміщена поліпропіленова цистерна для води і спеціальний відсік для спецобладнання в кормі. Є дизельний повітряний нагрівач на 3 кВт для миючого обладнання та води. Насос продуктивністю 0,5 л в секунду дає змогу подавати воду, нагріту до 94ºС під тиском до 200 бар, що усуває навіть найжорсткіші забруднення.

 

Мийка спецтехніки проводиться безпосередньо з даху спецнадбудови, яка має захисну огорожу. Роботу можуть проводити одразу два оператори, використовуючи спеціальні телескопічні насадки.

А щодо базового шасі КрАЗ-5233НЕ (4×4), то воно оснащене традиційною кабіною капотного компонування, з водійським сидінням Pilot на пневмопідвісці та кондиціонером. У рух машину приводить 300-сильний турбодизель WP7. 300, стандарту ЄВРО-5, загрегатований з 9-ступінчастою КП.

 

Джерело: Автоцентр.ua (ТОВ «АВТОМЕДІАГРУП»)