Давайте зробимо щось неймовірне разом!

Найпростіший спосіб почати роботу з нами – надіслати
технічне завдання на бажану техніку


[recaptcha theme:dark]

31.10.2017

Компанія «Тітал» посідає провідні позиції у виробництві пожежної техніки в Україні

31 жовтня 2017 року делегація Київської ТПП на чолі з Президентом КТПП Миколою Засульським відвідала підприємство “Компанія “Тітал”, яке нещодавно стало новим членом Палати.

Підприємство займається виробництвом пожежно-рятувальної техніки та обладнання, а саме: автомобілів, підйомників, катерів, модулів, аварійно-рятувальної та іншої спеціальної техніки.

Під час ділового візиту делегація Київської ТПП ознайомилася з продукцією компанії та новими розробками, а також її виробничими потужностями.

Директор підприємства Павло Брицький та перший заступник директора Андрій Хлапук презентували виробництво та зазначили, що завод не стоїть на місці, а розвивається, впроваджує нові розробки та продовжує проектувати і виготовляти сучасну спецтехніку.

Номенклатура продукції підприємства дуже широка: від пожежних автомобілів першої допомоги з об’ємом цистерни від 500 л до пожежних автомобілів важкого класу з об’ємом цистерни від 13 000 л, від мобільних пожежних модулів для лісових господарств до потужних насосних станцій для забезпечення роботи реакторів атомних станцій під час аварійних ситуацій (НАК “Енергоатом”). Крім того, підприємством виготовляються пожежні катери, аварійно-рятувальна техніка та телескопічні підйомники.

“Компанія “Тітал” застосовує сучасні технології проектування, конструкторсько-технологічне бюро впроваджує інноваційні інженерні рішення у кожен вид продукції. Всі проекти виконуються на високому рівні, а комплектувальні вироби, матеріали та обладнання проходять найсуворіші випробування.

Продукція “Тіталу” відома в Україні та за її межами і надійно працює в Білорусії, Естонії, Грузії, Узбекистані, Чехії та інших країнах.

Основні споживачі – підрозділи ДСНС, Нацгвардії, Міноборони, добровільні пожежні товариства. Також техніку “Тіталу” використовують підприємства хімічної галузі, металургії, морські порти, аеропорти, лісові господарства.

Київська торгово-промислова палата завжди підтримує зв’язок із своїми підприємствами-партнерами. Зустрічі безпосередньо на виробництві дозволяють краще вивчати можливості підприємства, його проблеми, обмінюватися досвідом та інформацією.

Під час діалогу з керівництвом “Компанії “Тітал” визначено шляхи подальшої співпраці.

 

Джерело :  Київська торгово-промислова палата