Давайте зробимо щось неймовірне разом!

Найпростіший спосіб почати роботу з нами – надіслати
технічне завдання на бажану техніку


[recaptcha theme:dark]

21.02.2020

Пожежні телескопічні підіймачі АПТ-30

Двадцять років ми йшли до цього моменту.

На днях міський голова м. Києва Віталій Кличко урочисто передав київському гарнізону рятувальників нову пожежно-рятувальну техніку, в тому числі і три пожежні телескопічні підіймачі АПТ-30 нашого виробництва. На заході були присутні заступник Голови ДСНС Руслан Білошицький, начальник Головного управління ДСНС у м. Києві Андрій Ватолін.

Телескопічна стріла – виробництва білоруського підприємства ВІПО, телескопічний водовід та ствол в люльці – виробництва США, гідрошарніри та інші гідро компоненти – виробництва Італії, шасі турецького виробника FORD. Все решта – кузов надбудови, платформа оператора, напірні комунікації, резервний моторизований привід стріли, драбини, пульти управління і сама рятувальна люлька – вироблені в м. Київ нашими зусиллями. Як і остаточне збирання та випробування.

Цьому передував 20-річний досвід і підготовка, пропрацювання багатьох тендерів в різних країнах. Деякі закінчувались поставками. Ми були кінцевим виробником пожежних телескопічних підіймачів в Казахстан – 40-ка метрового, Узбекистан та Білорусь – висотою 45 метрів.

Тепер – рідна Україна.

 

Дякуємо за фото @Bernt VD